Prezentacje kandydatów

Obejrzyj wystąpienia kandydatów i oddaj głos na osobę, której prezentacja najbardziej Ci się podoba.
Głosowanie będzie trwało od godz. 00:01 8.06.2022 r. do 23:59 14.06.2022 r.

Hołdakowska Joanna

Opis uczestnika

Hołdakowska Joanna jest uczennicą XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie.

Szkoła

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Słabosz Marcel

Opis uczestnika

Słabosz Marcel jest uczniem Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie.

Szkoła

Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie

Staniaszek Maciej

Opis uczestnika

Staniaszek Maciej jest uczniem VIII LO im. Władysława IV w Warszawie.

Szkoła

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV

Błasiak Wiktoria

Opis uczestnika

Błasiak Wiktoria jest uczennicą IX LO im. K.Hoffmanowej w Warszawie.

Szkoła

IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej

Buczek Aleksandra

Opis uczestnika

Buczek Aleksandra jest uczennicą III LO im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.

Szkoła

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza

Grabowski Tomasz

Opis uczestnika

Grabowski Tomasz jest uczniem IX LO im. K.Hoffmanowej w Warszawie.

Szkoła

IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej

Grzeszczyk Maja

Opis uczestnika

Grzeszczyk Maja jest uczennicą II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu.

Szkoła

II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej

Zadrąg Małgorzata

Opis uczestnika

Zadrąg Małgorzata jest uczennicą V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie.

Szkoła

V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego

Wróblewski Maciej

Opis uczestnika

Wróblewski Maciej jest uczniem VIII LO im. Władysława IV w Warszawie.

Szkoła

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV

Ważna Hanna

Opis uczestnika

Ważna Hanna jest uczennicą I LO im. E.Dembowskiego w Zielonej Górze.

Szkoła

I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego

Wnęk Natalia

Opis uczestnika

Wnęk Natalia jest uczennicą V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie.

Szkoła

V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego

Wipler Marta

Opis uczestnika

Wipler Marta jest uczennicą II LO im S. Batorego w Warszawie.

Szkoła

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego

Wiłnicki Krzysztof

Opis uczestnika

Wiłnicki Krzysztof jest uczniem VI LO im. JJ. Śniadeckich w Bydgoszczy.

Szkoła

VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich

Wendt Katarzyna

Opis uczestnika

Wendt Katarzyna jest uczennicą V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie.

Szkoła

V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego

Trynkus Erwin

Opis uczestnika

Trynkus Erwin jest uczniem XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie.

Szkoła

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Sztuka Jakub

Opis uczestnika

Sztuka Jakub jest uczniem Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie.

Szkoła

Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie

Tomczuk Mikołaj

Opis uczestnika

Tomczuk Mikołaj jest uczniem II LO im. Księznej Anny z Sapiechów Jabłonowskiej w Białymstoku.

Szkoła

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej

Szymański Tadeusz

Opis uczestnika

Szymański Tadeusz jest uczniem VIII LO im. Władysława IV w Warszawie

Szkoła

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV

Sługocka Nina

Opis uczestnika

Sługocka Nina jest uczennicą I LO im. E.Dembowskiego w Zielonej Górze.

Szkoła

I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego

Szerega Jakub

Opis uczestnika

Szerega Jakub jest uczniem VIII LO im. Władysława IV w Warszawie.

Szkoła

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV

Strójwąs Justyna

Opis uczestnika

Strójwąs Justyna jest uczennicą IX LO im. K.Hoffmanowej w Warszawie.

Szkoła

IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej

Surmacz Miłosz

Opis uczestnika

Surmacz Miłosz jest uczniem I LO im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie.

Szkoła

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego

Szczepanik Gabriela

Opis uczestnika

Szczepanik Gabriela jest uczennicą XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie.

Szkoła

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Stojak Aleksandra

Opis uczestnika

Stojak Aleksandra jest uczennicą I LO im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie

Szkoła

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego

Rybacka Katarzyna

Opis uczestnika

Rybacka Katarzyna jest uczennicą VI LO im. JJ. Śniadeckich w Bydgoszczy

Szkoła

VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich

Sitko Mikołaj

Opis uczestnika

Sitko Mikołaj jest uczniem I LO im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie.

Szkoła

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego

Sokalski Marcel

Opis uczestnika

Sokalski Marcel jest uczniem III LO im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.

Szkoła

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza

Siwek Natalia

Opis uczestnika

Siwek Natalia jest uczennicą II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu.

Szkoła

II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej

Smulska Antonina

Opis uczestnika

Smulska Antonina jest uczennicą V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie.

Szkoła

V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego

Rozkosz Wiktoria

Opis uczestnika

Rozkosz Wiktoria jest uczennicą XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie.

Szkoła

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Przygoński Łukasz

Opis uczestnika

Przygoński Łukasz jest uczniem I LO im. E.Dembowskiego w Zielonej Górze

Szkoła

I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego

Piasecki Aleksander

Opis uczestnika

Piasecki Aleksander jest uczniem IX LO im. K.Hoffmanowej w Warszawie.

Szkoła

IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej

Mikołajczak Mateusz

Opis uczestnika

Mikołajczak Mateusz jest uczniem II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu.

Szkoła

II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej

Popielewska Joanna

Opis uczestnika

Popielewska Joanna jest uczennicą VI LO im. JJ. Śniadeckich w Bydgoszczy.

Szkoła

VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich

Pawelec Jan

Opis uczestnika

Pawelec Jan jest uczniem Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie.

Szkoła

Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie

Pańkowski Stanisław

Opis uczestnika

Pańkowski Stanisław jest uczniem II LO im. Księznej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku.

Szkoła

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej

Orzechowska Martyna

Opis uczestnika

Orzechowska Martyna jest uczennicą IX LO im. K.Hoffmanowej w Warszawie

Szkoła

IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej

Multan Maciej

Opis uczestnika

Multan Maciej jest uczniem V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie.

Szkoła

V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego

Oramus Berenika

Opis uczestnika

Oramus Berenika jest uczennicą II LO im S. Batorego w Warszawie.

Szkoła

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego

Mamcarz Nina

Opis uczestnika

Mamcarz Nina jest uczennicą II LO im S. Batorego w Warszawie.

Szkoła

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego

Kossakowski Mariusz

Opis uczestnika

Kossakowski Mariusz jest uczniem II LO im. Księznej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku.

Szkoła

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej

Lubczański Paweł

Opis uczestnika

Lubczański Paweł jest uczniem III LO im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.

Szkoła

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza

Kempczyński Bazyli

Opis uczestnika

Kempczyński Bazyli jest uczniem VI LO im. JJ. Śniadeckich w Bydgoszczy.

Szkoła

VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich

Kruk Klaudia

Opis uczestnika

Kruk Klaudia jest uczennicą LO III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.

Szkoła

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza

Kobyłecka Aleksandra

Opis uczestnika

Kobyłecka Aleksandra jest uczennicą II LO im S. Batorego w Warszawie.

Szkoła

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego

Kasprzak Łukasz

Opis uczestnika

17.05.2022 r. Kasprzak Łukasz jest uczniem Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie

Szkoła

Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie

Jóźwiak Maria

Opis uczestnika

Jóźwiak Maria jest uczennicą I LO im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie.

Szkoła

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego

Burnagiel Daniel

Opis uczestnika

Burnagiel Daniel jest uczniem I LO im. E.Dembowskiego w Zielonej Górze.

Szkoła

I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego

Hibner Maciej

Opis uczestnika

Hibner Maciej jest uczniem II LO im S. Batorego w Warszawie.

Szkoła

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego

Górny Kacper

Opis uczestnika

Górny Kacper jest uczniem I LO im. E.Dembowskiego w Zielonej Górze.

Szkoła

I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego

Dąbrowska Karolina

Opis uczestnika

Dąbrowska Karolina jest uczennicą XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

Szkoła

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Górecki Jakub

Opis uczestnika

Górecki Jakub jest uczniem II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku.

Szkoła

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej

Dobosiewicz Jakub

Opis uczestnika

Dobosiewicz Jakub jest uczniem II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu.

Szkoła

II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej

Czerniak Maksymilian

Opis uczestnika

Czerniak Maksymilian jest uczniem I LO im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie.

Szkoła

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego

Bielecka Natalia

Opis uczestnika

Bielecka Natalia jest uczennicą II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

Szkoła

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej

Cieciura Antoni

Opis uczestnika

Cieciura Antoni jest uczniem VI LO im. JJ. Śniadeckich w Bydgoszczy.

Szkoła

VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich

Banel Kinga

Opis uczestnika

Banel Kinga jest uczennicą III LO im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.

Szkoła

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza

Bajrasz Zofia

Opis uczestnika

Bajrasz Zofia jest uczennicą V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie.

Szkoła

V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego

Ałaszewski Aleksander

Opis uczestnika

Ałaszewski Aleksander jest uczniem Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie.

Szkoła

Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie

Głosuj!

Jeśli już zdecydowałeś na kogo oddasz swój głos, przejdź do strony i wybierz swojego kandydata. Pamiętaj, zagłosować możesz tylko jeden raz!